Údržba zahrad

Po projektování a samotné realizaci zahrady nastává čas, kdy je nutná také její údržba. Údržba zahrady není snadnou, ani časově nenáročnou záležitostí, přičemž míra její náročnosti závisí na velikosti a složitosti celého zahradního celku.
Stejně tak jako složitě zrealizovaná zahrada, i ta nejmenší zahrada si vyžaduje pravidelný zásah. Výsledkem této pravidelné péče bude zachování příjemného prostředí a ideálního místa pro váš odpočinek a relax.

Aby vaše zahrada i nadále vypadala tak, jak se od ní očekává, je nutné se jí dostatečně věnovat. Další možností je využití služeb různých zahradních společností, které své práci skutečně rozumí.

Zahrady a zeleň – zakládáme a udržujeme

Jednou takovou jsme tady my, společnost Pragoflora, která vám nabízí kvalitní služby a především bohaté zkušenosti v oblasti údržby zahrad, údržby zeleně a zakládání zahrady.

Naše společnost Pragoflora je připravena nabídnout vám jak jednorázovou nebo sezónní, tak také pravidelnou údržbu zahrady i údržbu zeleně.
Své klientele nabízíme údržbu následující zeleně:

  • firemních a bytových areálů
  • veřejné zeleně
  • soukromých zahrad
  • interiérové zeleně
  • střešních zahrad

Náplní činností údržby zahrad a údržby zeleně je odstranění nežádoucích plevelů, sekání trávy, vertikulace, prořezání dřevin, tvarování živých plotů, kácení, nutné hnojení a samozřejmě také odvoz a likvidace odpadu.

Naše společnost Pragoflora získala během své doby působnosti značné zkušenosti a potřebné znalosti. Proto si vám dovolujeme nabídnout své služby, které zahrnutí profesionální údržbu zahrady, údržbu zeleně i zakládání zahrady.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů